CZASZ-BUD

Malowanie mieszkania, domu, biura

Nasza firma budowlana oferuje usługi malowania i tapetowania ścian, malowania elewacji, kompleksowego odświeżania pomieszczeń biurowych. Swoje usługi świadczymy szybko, sprawnie i w rozsądnych cenach. Przyjmujemy zlecenia na malowanie pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz usługowych na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Oferujemy malowanie, tapetowanie oraz usługi powiązane jak np. gruntowanie, szpachlowanie, przygotowanie powierzchni.

Na czym polega przygotowanie ścian do prac malarskich? To uzupełnianie drobnych ubytków tynku, likwidacja zbędnych kołków, gwoździ, szpachlowanie dziur, czy skrobanie starych powłok malarskich. Podczas malowania zapewniamy także zabezpieczenie pomieszczeń i sprzętów folią malarską oraz oklejanie listew podłogowych.

Pracujemy na farbach organicznych (klejowe, dyspersyjne, czyli tak zwane emulsyjne, akrylowe, lateksowe czy winylowe), jak i mineralnych (wapienne i cementowe). Spoiwo, od którego pochodzą nazwy farb, to materiał wiążący cząstki pozostałych składników (wypełniacze, pigmenty, rozpuszczalniki, rozcieńczalniki, środki pomocnicze). Obecnie optymalne własności powłok zapewniają nowoczesne farby dyspersyjne potocznie nazywane emulsyjnymi, akrylowymi i lateksowymi. Te ostatnie mają najwyższą odporność na zmywanie i szorowanie. Farby klejowe, wapienne i cementowe są coraz rzadziej stosowane. Sięgają po nie na przykład miłośnicy budownictwa ekologicznego czy konserwatorzy zabytków. Korzystamy z profesjonalnych materiałów i sprawdzonych farb znanych producentów.

Termin wykonania prac, uzależniony jest od rozmiaru powierzchni oraz ilości kładzionych warstw farby.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług malarskich. Zapraszamy do kontaktu - oszacujemy koszt malowania Twojego domu,lokalu.

Przeczytaj również:Docieplenie ścian zewnętrznych, Montaż ściany działowej z karton-gipsu, Panele podłogowe, Ścianki z betonu komórkowego, Trawertyn, tynki ozdobne, Układanie płytek, Remonty i wykończenia (usługi remontowe)