czaszbud.pl

Budowa domów jednorodzinnych

Oferujemy kompleksową budowę domów jednorodzinnych pod klucz. Przygotowujemy domy, do których można się od razu wprowadzać. Budujemy zgodnie z powierzonym projektem. Budowa domu pod klucz obejmuje kompleksową obsługę robót ziemnych, prac budowlanych oraz prac wykończeniowych. Pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu pozwolenia na budowę, a także wspieramy ich w kontaktach z instytucjami.

Budowę domu rozpoczynamy od stanu surowego (wymurowanie fundamentów i ścian, budowę kominów i schodów wewnętrznych, więźbę dachową, pokrycie dachu, zewnętrzna stolarka okienno-drzwiowa).

W kolejny etapie przeprowadzamy prace elewacyjne, docieplenie, tynki, montaż parapetów, rozprowadzenie instalacji wewnętrznych (instalacji grzewczej, wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, hydraulicznej), ocieplenie i wykończenie poddasza, wykonanie posadzek oraz przygotowanie ścian: tynkowanie, gładzie, malowanie, tapetowanie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wiele dodatkowych usług, z których możecie skorzystać w trakcie budowy jak i po zakończeniu jej: jak izolacje fundamentów, układanie paneli, płytek czy usługi profesjonalnego mycia elewacji i kostki.

Swoje usługi świadczymy w sposób kompleksowy, z dbałością o szczegóły oraz w celu usatysfakcjonowania Klientów, na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego ale także okolic (woj. łódzkie). Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami oferty Czasz-Bud oraz kontaktu.

Przeczytaj również:Docieplenie ścian zewnętrznych, Montaż ściany działowej z karton-gipsu, Panele podłogowe, Ścianki z betonu komórkowego, Trawertyn, tynki ozdobne, Układanie płytek, Malowanie mieszkania, domu, biura, Remonty i wykończenia (usługi remontowe), Wyburzenia, Izolacja fundamentów, Iniekcje, odgrzybianie, Mycie elewacji i kostki